KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378353

nr 1437 8353

Knut Norman

(1896-1977), Sverige

Oljemålning, Signerad, väderkvarn. Olja på pannå, 32x40cm, yttermått inklusive ram: 45x53cm

Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,

Utrop:

500 kr

måndag 13 december 2021
kl 20:26:29

Knut Norman

Läs mer om Knut Norman